Rafet Gökhan Ayyüce «Sayıların Gizemi PDF Oku»

Rafet Gökhan Ayyüce «Sayıların Gizemi PDF Oku»

Rafet Gökhan Ayyüce Sayıların Gizemi PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Rafet Gökhan Ayyüce Sayıların Gizemi tarafından kaleme alınan Rafet Gökhan Ayyüce Sayıların Gizemi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Rafet Gökhan Ayyüce Sayıların Gizemi PDF Oku

Rafet Gökhan Ayyüce «Sayıların Gizemi» pdf indirYazar(lar) Rafet Gökhan Ayyüce
Kategori(ler) Psikoloji, Kişisel Gelişim
Yıl 2020
Sayfa 292

OKU KITAP INDIR

Sayıların Gizemi kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Hangi sayı dişi hangisi erildir? Ayın döngüleri neden bizi bu kadar etkiler? Şansımız daima seçtiğimiz sayılara mı bağlıdır? Yaradılışı anlamak için 1’i, evreni kavramak için önce 2’yi mi anlamak gerekir? Annemarie Schimmel bu kitabında, sayıların binlerce senedir yaşamımızın her köşesinde anlamlarını nasıl koruduklarını, farklı inançlarda, kültürlerde ve coğrafyalarda arada bir batıl bir inanç, arada bir dini bir ritüel arada bir de bir şiir dizesi olarak karşımıza çıktığını hikâyeleriyle anlatıyor. Birdenbire her şeyin, her şeye nasıl gizlice bağlı olduğunu öğreneceksiniz.


Rafet Gökhan Ayyüce Sayıların Gizemi kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Rafet Gökhan Ayyüce Sayıların Gizemi ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Rafet Gökhan Ayyüce Sayıların Gizemi online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.