Reşat Nuri Güntekin «Yeşil Gece PDF Oku»

03.02.2024
170
Reşat Nuri Güntekin «Yeşil Gece PDF Oku»

Reşat Nuri Güntekin Yeşil Gece PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Reşat Nuri Güntekin Yeşil Gece tarafından kaleme alınan Reşat Nuri Güntekin Yeşil Gece isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Reşat Nuri Güntekin Yeşil Gece PDF Oku

Reşat Nuri Güntekin «Yeşil Gece» pdf indirYazar(lar) Reşat Nuri Güntekin
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 264

OKU KITAP INDIR

Yeşil Gece kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Toplumsal yönü ağır basan bu romanda, medresede yetişen fakat sonra öğretmen okulunu bitirerek Ege Bölgesindeki bir kasabada gerici ve çıkarcı birtakım güçlerle savaşan idealist bir gencin macerası ele alınıyor. Atatürk Devrimi’nin o coşkulu havası içinde, çok kuvvetli sezgi ve gözlemlerle kaleme alınmış bu kitapta, toplumumuzun o günkü bütün büyük poblemleri, yürekli bir biçimde tartışılıyor. Romanın en mühim kahramanı Şahin Hoca’nın kişiliğini oluşturan nitelikler mücadelesi ve uğradığı yenilgilerin öyküsü sayılabilir.


Reşat Nuri Güntekin Yeşil Gece kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Reşat Nuri Güntekin Yeşil Gece ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Reşat Nuri Güntekin Yeşil Gece online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama