Rüştü Hoca ile Ultra Hız Paragraf Kampı 15 Günlük PDF indir

27.10.2023
68
Rüştü Hoca ile Ultra Hız Paragraf Kampı 15 Günlük PDF indir

Rüştü Hoca ile Ultra Hız Paragraf Kampı 15 Günlük PDF indir, PDF kitap depomuzda, Rüştü Bayındır tarafından kaleme alınan Rüştü Hoca ile Ultra Hız Paragraf Kampı 15 Günlük isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. TÜRKÇE dilinde ve 19 x 27 cm ebatında basılan ayrıca  104 sayfadan oluşan Rüştü Hoca ile Ultra Hız Paragraf Kampı 15 Günlük kitabı Karton Kapak olarak yayınlanmıştır.  Rüştü Hoca ile Ultra Hız Paragraf Kampı 15 Günlük kitabını 9786257602402 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Rüştü Hoca ile Ultra Hız Paragraf Kampı 15 Günlük PDF Oku.

Rüştü Hoca ile Ultra Hız Paragraf Kampı 15 Günlük PDF indir

Arkadaşlar merhaba ben Rüştü Hoca
 
Tam 15 gün içinde, aşağı yukarı herkesin en büyük poblemlerindan birisi olan paragrafta, ultra hıza ulaşacağınızı söylesem inanır mıydınız? İşte elinizdeki bu kitapla bunu olabilecek kılacağız.
 
Peki, kitabı nasıl çözmeliyiz?
 
Kitabı, “Rüştü Hoca ile Türkçe” YouTube kanalımdaki kamp programına göre ilerletmeniz ciddi yol almanızı sağlayacaktır. Normal bir soru bankası gibi herhangi bir testi çözerek ilerlememenizde yarar var. Kanala gün gün atacağım videolarla kitabı eş zamanlı olarak yürütün. Mesela ilk kez “1.GÜN” videosunu izlediniz ve olumsuz soru köklerinin nasıl çözüleceğini iyice oturttunuz. Aynı gün içinde bu kitaptan yalnızca “1.GÜN” testini bitirin. Bu gidişat hem paragrafın sıkıcılığını hissetmemenize hem de eksik bırakmadan ilerlemenize yol gösterecek.
 
Kitaptaki testleri, sizin bir günde çözmeniz gereken paragraf soru sayısına göre hazırladım. O yüzden kamp boyunca kitabı videolarla eş zamanlı götürmeniz çok büyük bir önem taşıyor.
 
Kitabın hazırlanmasındaki tek amaç “PARAGRAFTAN SORU KAÇIRMAMANIZDIR.”
 
Paragrafı sorun olmaktan çıkarmak dileğiyle…
 
 
 
Rüştü BAYINDIR

Rüştü Hoca ile Ultra Hız Paragraf Kampı 15 Günlük Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.