Sally Rooney «Normal İnsanlar PDF Oku»

31.01.2024
29
Sally Rooney «Normal İnsanlar PDF Oku»

Sally Rooney Normal İnsanlar PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Sally Rooney Normal İnsanlar tarafından kaleme alınan Sally Rooney Normal İnsanlar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Sally Rooney Normal İnsanlar PDF Oku

Sally Rooney «Normal İnsanlar» pdf indirYazar(lar) Sally Rooney
Kategori(ler) Tarih
Yıl 2019
Sayfa 264

OKU KITAP INDIR

Normal İnsanlar kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Connell ve Marianne, İrlanda’nın ufak bir şehrinde yaşayan, aynı okula giden iki genç. Connell okulun en popüler ve başarılı öğrencilerindenken Marianne içedönük, sevilmeyen, hatta dışlanan bir tip. İkili bir gün sohbet etmeye başlar ve bu sohbet giderek uzar, ikisinin de yaşamını değiştirecek bir ilişkiye dönüşür. Normal İnsanlar arkadaşlık, karşılıklı çekim ve aşk üzerine bir roman. Sally Rooney lise senelerından üniversiteye uzanan bir ilişkinin kaydını tutuyor; toplumda yer edinme ve özgürleşme mücadelesi veren, birbirlerinden asla ayrı kalamayan, fakat sevmek için de çetin sınavlar vermek zorunda kalan iki gencin hikayesiyle bir kuşağı temsil ediyor.

BRITISH BOOK AWARDS

YILIN KİTABI VE YILIN ROMANI ÖDÜLÜ

AN POST IRISH YILIN ROMANI ÖDÜLÜ

2018 COSTA EN İYİ ROMAN ÖDÜLÜ

2018 BOOKER ÖDÜLÜ ADAYI

2019 WOMEN’S PRIZE FOR FICTION ADAYI

“Normal İnsanlar’ı elimden bırakamadım, Sally Rooney bir cevher.”

Elif Batuman, Ecinniler’in yazarı

“Ne kadar övsem az. Doğal, içten, bir hayli etkili, yoğun ve seksi bir kitap. Keşke ben yazmış olsaydım.”

JOJO MOYES

“Yıllardır okuduğum en iyi genç yazar – hatta en iyi yazar.”

Olivia Laing,

New Statesman

“Normal İnsanlar şimdilerde genç olmayı anlatmaktan fazlasını yapıyor ve herhangi bir zamanda genç ve aşık olmanın ne demek olduğunu bize gösteriyor. Geleceğimizin bir klasiği.”

The Guardian


Sally Rooney Normal İnsanlar kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Sally Rooney Normal İnsanlar ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Sally Rooney Normal İnsanlar online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.