Şapkacılar PDF Oku

26.03.2024
51
Şapkacılar PDF Oku

Şapkacılar PDF oku, PDF kitap depomuzda, Tamzin Merchant tarafından kaleme alınan Şapkacılar isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. Poala Escobar dilinde ve 448 ebatında basılan ayrıca  05.12.2023 sayfadan oluşan Şapkacılar kitabı 9786259892726 olarak yayınlanmıştır.  Şapkacılar kitabını Barış Purut numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Şapkacılar PDF Oku.

Şapkacılar PDF Oku

Cordelia, şapkalara sihir yapabilen bir ailenin soyundan gelir. Cordelia’nın dünyasında, sihirli malzemelerden şapka, pelerin, saat, bot ve eldiven gibi eşyalar yapmak bi hayli nadir ve eski bir beceridir. Ve geriye yalnızca birkaç özel Zanaatkâr aile kalmıştır. 
 
Cordelia’nın babası kraliyet için mühim bir sihirli şapkanın yapımında kullanılacak malzemeleri toplamaya gittiği bir görev sırasında denizde kaybolur. Cordelia onu bulmak için maceraya atılmaya karar verir. Lakin Tiberius Amca ve Ariadne Hala’nın ailenin en ufak Şapkacı’sına yardım edecek zamanları yoktur, çünkü Zanaatkâr aileler arasındaki eski bir rekabet su yüzüne çıkma tehlikesiyle yüz yüzedır. Daha da kötüsü, birileri Zanaatkar büyüsünü savaş başlatmak için kullanıyor gibi görünmektedir.
 
Kim ve yol açtığunu bulmak ise Cordelia’ya kalmıştır.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama