Savaşçının Laneti (Ciltli) PDF Oku

19.03.2024
29
Savaşçının Laneti (Ciltli) PDF Oku

Savaşçının Laneti (Ciltli) PDF oku, PDF kitap depomuzda, Jennifer A. Nielsen tarafından kaleme alınan Savaşçının Laneti (Ciltli) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 21.04.2021 dilinde ve Ciltli ebatında basılan ayrıca  9786257973809 sayfadan oluşan Savaşçının Laneti (Ciltli) kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Savaşçının Laneti (Ciltli) kitabını Deniz Arı numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Savaşçının Laneti (Ciltli) PDF Oku.

Savaşçının Laneti (Ciltli) PDF Oku

KIZIL TAHT’IN PEŞİNDEKİ HERKES LANETLENİR
 
Simon, Halderianların yeni kralı olarak dört öte yandan kuşatılmıştı. Uygun bir evlilik yapması, Antora’ya hükmetmesi ve bu uğurda herkesi ezip geçmesi bekleniyordu. Oysa o, Kestra’dan, bir zamanlar âşık olduğu kadından umudunu hiç kesmemişti.
 
Herruh Ormanı’nda esir tutulan Kestra, büyüsünün geliştiğini hissedebiliyor ve tüm ikazlara karşın güçlerini tamamen benimsemesi gerektiğini biliyordu. Sonunda yozlaşacak olsa da emin olduğu tek bir şey vardı: Antora’nın kaderi büyüde gizliydi.
 
Lord Endrick’i yok etmek için değişik yolları tercih eden Kestra ve Simon’ı korkunç bir karar ânı bekliyordu. O an geldiğinde birlikte mi yoksa birbirlerine karşı mı savaşacaklardı?
 
“Savaş, ihanet, büyü ve aşkla dolu bir dünyaya açılan pencere.” School Library Connection
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.