Serkan Karaismailoğlu «Kadın Beyni Erkek Beyni PDF Oku»

03.02.2024
29
Serkan Karaismailoğlu «Kadın Beyni Erkek Beyni PDF Oku»

Serkan Karaismailoğlu Kadın Beyni Erkek Beyni PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Serkan Karaismailoğlu Kadın Beyni Erkek Beyni tarafından kaleme alınan Serkan Karaismailoğlu Kadın Beyni Erkek Beyni isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Serkan Karaismailoğlu Kadın Beyni Erkek Beyni PDF Oku

Serkan Karaismailoğlu «Kadın Beyni Erkek Beyni» PDF OKUYazar(lar) Serkan Karaismailoğlu
Kategori(ler) Bilim
(Uluslararası Kitap Numarası) ISBN 9786055286781
Yıl 2016
Sayfa 224

OKU KITAP INDIR

Kadın Beyni Erkek Beyni kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Serkan Karaismailoğlu’nun keyifli ve bilimsel bir dille yazılmış kitabı “Kadın Beyni Erkek Beyni,” beynimizin cinsiyeti ile ilgili sizi enteresan gerçeklerle buluşturuyor. Kadınlar ve erkekler arasındaki farkları keşfetmek için bu kitabı okumalısınız!

Kitap, beynin işleyişini merak eden herkes için müthiş bir kaynak. Erkeklerin neden dinlemediğini yahut kadınların neden fazla konuştuğunu düşünüyor musunuz? Serkan Karaismailoğlu, beyinlerimizin işitme kabiliyetlerini ve konuşma alışkanlıklarını bilimsel bir perspektiften konu alıyor.

Bunun yanı sıra, ilişkilerde çok fazla karşılaşılan “Beni hiç anlamıyorsun” gibi ifadelerin altında yatan nedenleri de açıklıyor. İlişkilerin renklerini nasıl farklı gördüğümüzü ve özel günleri neden unutup unutmadığımızı anlamak için bu kitap size klavuzluk edecek.

Serkan Karaismailoğlu’nun şakali üslubu, beynimizin gizemlerini keşfetmeyi keyifli hale getiriyor. Bu kitap, hem bilimsel bilgiye hem de mizahi bir anlatıma sahip olduğu için herkesin ilgisini çekecek. Beyinlerin nasıl çalıştığını daha iyi anlamak istiyorsanız, “Kadın Beyni Erkek Beyni” kitabını kesinlikle okumalısınız!


Serkan Karaismailoğlu Kadın Beyni Erkek Beyni kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Serkan Karaismailoğlu Kadın Beyni Erkek Beyni ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Serkan Karaismailoğlu Kadın Beyni Erkek Beyni online kitap pdf türkçe oku

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.