«Şeytan Tüyü Julie James PDF Oku»

03.02.2024
32
«Şeytan Tüyü Julie James PDF Oku»

Şeytan Tüyü Julie James PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Şeytan Tüyü Julie James tarafından kaleme alınan Şeytan Tüyü Julie James isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Şeytan Tüyü Julie James PDF Oku

«Şeytan Tüyü» Julie JamesYazar(lar) Julie James
Kategori(ler) Aşk
(Uluslararası Kitap Numarası) ISBN 9786055358761
Yıl 2015

Şeytan Tüyü Julie James için özet (Açıklama)

Kader iki azılı düşmanı birbirlerinin kollarına atarsa… Savcı yardımcısı Cameron Lynde, Chicago’da gizli kaçamaklar yapan onlarca senatörün tuttuğu onlarca otel odasının arasından, vahşice bir sevişmenin enteresan bir cinayetle neticelendiğı 1308 numaralı odanın yanındakini seçer. Ve Illinois’deki, bu özel davada görevlendirilebilecek onlarca FBI ajanının arasından, Özel Ajan Jack Pallas görevlendirilir. Özel Ajan Jack Pallas seneler önce, beceriksizliği yüzünden kariyerini mahvettiği gerekçesiyle, savcı yardımcısı Cameron Lynde’i ulusal televizyonda rezil eden Jack Pallas’ın ta kendisidir. …tabi ki ortalık birbirine girer. Cameron Lynde’le birlikte çalışmak mı? Şaka mı yapıyorlar? Jack bunun belki de, seneler önce Cameron yüzünden Chicago’dan sürüldüğü ve nihayet bu sene geri geldiği için, kötü bir hoş geldin şakası olduğunu bekliyor. Lakin fena halde yanılıyor. “Julie James bir harika! Kendinizi sesli gülmekten alamayacak ve size ait bir FBI ajanınızın olmasını isteyeceksiniz!” —New York Times’ın en fazla satan yazarlarından Sandra Hill


Kütüphanemizde Şeytan Tüyü kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir yahut Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Şeytan Tüyü Julie James PDF E kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.