Şiddetin Gölgesinde PDF oku indir

03.02.2024
44
Şiddetin Gölgesinde PDF oku indir

Şiddetin Gölgesinde PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Levent Sütçigil tarafından kaleme alınan Şiddetin Gölgesinde isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256651012 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Şiddetin Gölgesinde kitabı 80 olarak yayınlanmıştır.  Şiddetin Gölgesinde kitabını 23.01.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Şiddetin Gölgesinde PDF Oku.

Şiddetin Gölgesinde PDF Oku

Biraz yavaş olun! Yeter artık! Çocuk nasıl korkuyor! Anne, baba, görmüyor musunuz? Susun biraz! Bağrışmayın. Çocuktan ne istiyorsunuz? Çocuğun yanında bağırıp duruyorsunuz. Çocuk o, ne bilsin. Bildiği bütün aileler böyle zannediyor. İleride evlenecek. Sizin gibi birini bulacak. Bu ona normal gelecek. Çocuğun yaşamını mahvediyorsunuz. Fark etmiyor musunuz? Yeter, yeter, YETER!
Prof. Dr. Levent Sütçigil, bu kısa romanıyla, ilişkilerde şiddetin normalleştirilmesi ve bir yaşam şekiline dönüştürülmesi olgusundan hareketle, şiddet eğiliminin aşamalarını, bir roman açıklığı ve diliyle anlatıyor. İrem, şiddet gördüğü kocasından yeni boşanmıştır. Bir yandan aile içinde yaşadıklarını, öte yandan da Hakan Bey’le geçirdiği psikoterapi sürecini bize aktarır… Günümüzün bu can yakıcı sorununa son derece açık yanıtlar bulabileceğiniz bir kısa roman, Şiddetin Gölgesinde.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.