Şimdi ve Daima PDF oku indir

23.02.2024
43
Şimdi ve Daima PDF oku indir

Şimdi ve Daima PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Ray Bradbury tarafından kaleme alınan Şimdi ve Daima isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 28.12.2023 dilinde ve 216 ebatında basılan ayrıca  Now and Forever sayfadan oluşan Şimdi ve Daima kitabı 9786052652817 olarak yayınlanmıştır.  Şimdi ve Daima kitabını Kemal Baran Özbek numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Şimdi ve Daima PDF Oku.

Şimdi ve Daima PDF Oku

“Bradbury’den Melville, Shakespeare ve Poe esintileri taşıyan eşsiz bir kitap.” —The Tımes
 
“…Zamana dair bildiğimiz her şeyi, hatta zamanın kendisini ardımızda bıraktık.”
 
Ray Bradbury yalnızca bilimkurgunun değil fantastik edebiyatın ve korkunun da yirminci yüzyıldaki ustalarından biri. Bilimkurgunun “iyi edebiyat” da olabileceğini ispatlayan belki de ilk yazar. 2007’de yayımlanan ve iki kısa romanı bir araya getiren Şimdi ve Daima, Bradbury’ye niçin düzyazının şairi dendiğini ispatlar nitelikte bir kitap.
 
“Bir Yerlerde Bir Müzik Çalıyor”da James Cardiff, okuduğu şiirler ve gördüğü rüyalar tarafından ağır ağır ufak çocukların sokakta oynamadığı ve sakinlerinin asla yaşlanmadığı, gözlerden uzak bir kasabaya çekilir. Kasabanın şairane güzelliğinden ve bir Mısır kraliçesinin adını taşıyan hoş, esrarengiz bir kadından büyülenen James, acımasız bir yıkım yaklaşırken kasabanın gizemlerini görülmektedirmak için elinden geleni yapacaktır.
 
“Leviathan ‘99”da acemi astronot Ishmael Hunnicut Jones, Cetus 7’ye binerek kaderini bir kuyrukluyıldızı saplantı hâline getiren amansız bir delinin ellerine bırakır. Gezegenler arasında gezinen mürettebat ise bu yolculukta ilahi bir yargıyla ve evrendeki en korkunç düşmanla yüzleşecektir: Zamanla.
 
Şimdi ve Daima, Amerika’nın ileri gelen hikâye anlatıcısının eşsiz kabiliyetinin nefes kesici çeşitliliğini ve zihninin, ruhunun ve kalbinin bastırılamaz canlılığını gözler önüne çıkarıyor.
 
Şimdi ve Daima, ustadan ustalara saygı duruşu.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.