Sinek Göçü PDF Oku

07.05.2024
21
Sinek Göçü PDF Oku

Sinek Göçü PDF oku, PDF kitap depomuzda, Bahri Önal tarafından kaleme alınan Sinek Göçü isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254076954 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Sinek Göçü kitabı 104 olarak yayınlanmıştır.  Sinek Göçü kitabını 26.10.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Sinek Göçü PDF Oku.

Sinek Göçü PDF Oku

Bu kitap size anlama özgürlüğü sunuyor. İster masal olarak çocuklarınıza okuyun, onları bu masalla uyutun. İsterseniz de bir toplum eleştirisi olarak okuyun.
 
Bir şeyin dışarıdan görünümü ve anlatımı o şeyin niteliklerini tam anlamıyla anlatabilir mi? Peki yarım sayfalık bir arka kapak metni de bu kitabın niteliklerini ve içeriğini tam anlamıyla tanımlayabilir mi?
 
Gücebakan’ın hiçbir şeye zarar vermeyen güneşini, tek bir yaprağı dahi incitmeyen yağmur damlalarını, bereketli ve yeşil dünyasını anlatmadan Gücebakan tam anlamıyla tanımlanamaz.
Bu kitap Gücebakan’ı ve onun eşsiz doğasının arkasında yatan gerçekleri, Gücebakan’ın sakinleri sığırlar ve sinekler arasındaki güç mücadelelerini keyifli bir anlatımla  sizlere sunuyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.