Sır (Ciltli) PDF Oku

19.03.2024
33
Sır (Ciltli) PDF Oku

Sır (Ciltli) PDF oku, PDF kitap depomuzda, Kristin Cashore tarafından kaleme alınan Sır (Ciltli) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 18.11.2014 dilinde ve 560 ebatında basılan ayrıca  Bitterblue sayfadan oluşan Sır (Ciltli) kitabı 9786053434429 olarak yayınlanmıştır.  Sır (Ciltli) kitabını Müge Kocaman Özçelik numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Sır (Ciltli) PDF Oku.

Sır (Ciltli) PDF Oku

GENÇ BİR KRALİÇE, YARALARINI SARAN BİR HALK. GİZEM, YETENEK, YİĞİTLİK VE TEHLİKE DOLU, GÖRKEMLİ BİR DİYAR!

İnsanların pek azının sıradışı yeteneklere sahip olduğu bir dünya çapında Kral Leck, kabiliyeti aracılığıyla herkesi inandırdığı yalanlar söylemiştir.
On yaşında tahta geçen Bitterblue, sosyopat babasının katledilmesinin ardından halkın, vahşet anılarını ağır ağır atlatacağına inanmıştır. Lakin yanılmaktadır.
Danışmanlarının aşırı korumacı olduğunu düşünen Bitterblue on sekiz yaşına geldiğinde geceleri kılık değiştirip kaleden kaçarak kendi şehrinde tek başına dolaşmaya başlar fakat hem yaşamını hem de kalbini ateşe attığından haberi yoktur.
New York Times bestseller listelerine girmiş Yetenek ve Ateş’ten sonra dört gözle beklenen Sır daha öfkeli, daha heyecanlı, daha romantik ve daha macera dolu.

“Çapraşık politik detaylar içeren fantastik kitapları sevenler, entrika dolu bir sarayda geçen bu romana bayılacak.” Publishers Weekly

“Olağanüstü bir kitap: hüzünlü, derin ve güzel.” Wandsandworlds.com

“Cashore’un müthiş, kuvvetli ve incelikli bir üslubu var; bir yazardan isteyebileceğiniz her şeye sahip.” Junot Díaz

“Cashore gizem yaratma, merakta bırakma ve ifşa etme hususunda usta. Hem iyi bir hikâye anlatıcısı hem de kalemi kuvvetli.”
New York Times Book Review

“Duygusal ve felsefi ağırlığıyla türünü aşan bir öykü.” BCCB

“İnanılmaz detaylara sahip, capcanlı ve özgün karakterlerle dolu.” SLJ

“Okurlar sonunda tüm krallıkların huzura kavuşacağı umuduyla romanı büyük bir hızla okuyacak.” VOYA

“Yürek burkucu; insanı gerçekten üzüyor. Klasik bir mutlu son bekleyen okurlar hayal kırıklığına uğrayabilir. Ama riske girmek isteyenler bu kitabı çok sevecek ve daha büyük bir armağanyle karşılaşacak: Umutlu bir başlangıç.” Kirkus Reviews

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.