Sirk PDF Oku

26.03.2024
28
Sirk PDF Oku

Sirk PDF oku, PDF kitap depomuzda, Fırat Serin tarafından kaleme alınan Sirk isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256933354 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Sirk kitabı 110 olarak yayınlanmıştır.  Sirk kitabını 13.07.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Sirk PDF Oku.

Sirk PDF Oku

Şaşırmak ve eğlenmek için gittiğiniz sirklerde aslında arka planda neler olduğunu hiç düşündünüz mü? Bu kitapta okuyacağınız sirkin arka planında olanlara şahit bi hayli daha çok şaşıracaksınız. Gelin bu maceraya birlikte çıkalım.
 
“Suskunluğumu mazur gör. Uzun süredir hiçbir ses duyulmuyor bu uzun koridor boyunca dizilmiş hücrelerden. Canlılığa dair tek bir işarete, hatta hücrelerden git gide artan o acı çığlık seslerine dahi hasret kalır olmuştum. Hak verirsin ki onca vakit yalnız kalmış biri, canlılığa dair tek bir işaret görünce ne diyeceğini bilemiyor âdeta nutku tutuluyor. Burada oluşun bende hem bencil bir sevinç hem de hâlden anlar bir hüzün yarattı. Ah ne gevezeyim! Sanırım sen de benim gibi bir kuklasın. Çünkü bu odaların eski misafirleri itile kakıla alt katlara sürüldüler. Konuşabilen insanlardı her biri. Ne yazık onlara! Onları götürdüler fakat beni götürmediler. Bir başıma kalakaldım bu kimsesiz yerde. Kanımca bu katı yalnızca biz kuklalara ayırdılar. Ama benden başka kuklanın geleceğine ihtimal vermezdim. Pek kesin konuşuyorum. Söylesene, bir kukla mısın gerçekten?”
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.