Sissoylu 6 / Matem Bantları PDF Oku

29.03.2024
31
Sissoylu 6 / Matem Bantları PDF Oku

Sissoylu 6 / Matem Bantları PDF oku, PDF kitap depomuzda, Brandon Sanderson tarafından kaleme alınan Sissoylu 6 / Matem Bantları isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 03.09.2021 dilinde ve 392 ebatında basılan ayrıca  The Bands of Mourning (Mistborn sayfadan oluşan Sissoylu 6 / Matem Bantları kitabı 9786052382974 olarak yayınlanmıştır.  Sissoylu 6 / Matem Bantları kitabını Eralp Ersoy numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Sissoylu 6 / Matem Bantları PDF Oku.

Sissoylu 6 / Matem Bantları PDF Oku

The New York Times ve USA Today Çok Satanlar Listesi’nden
 
Matem Bantları, Lord Hükümdar’ın sahip olduğu ve takanlara onun güçlerini bahşettiği rivayet edilen tanınmış metalakıllar. Ama Matem Bantları’nın gerçekten de var olduğunu düşünen tek bir kişi bile yok hemen hemen…
 
Bir araştırmacı kandranın yanında Matem Bantları’nı tasvir eder gibi görünen bazı görseller ve hiç kimsenin okuyamadığı bir dilde yazılmış metinlerle Elendel’e dönmesi şehirde büyük bir heyecan yaratıyor. Waxillium Ladrian, durumu soruşturmak için güneye, Yeni Seran şehrine gitmekle görevlendiriliyor.
 
Bu yolculuk sırasında, amcası Edwarn ve Küme olarak anılan karanlık örgütün gerçek emellerine işaret eden ipuçları keşfedecek.
 
Sissoylu dizisi, her kitapta dozu daha da git gide artan bir heyecanla devam ediyor!
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.