Somer Sivrioğlu , David Dale «Anadolu Türk Mutfağında Bir Macera PDF Oku»

03.02.2024
58
Somer Sivrioğlu , David Dale «Anadolu Türk Mutfağında Bir Macera PDF Oku»

Somer Sivrioğlu , David Dale Anadolu Türk Mutfağında Bir Macera PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Somer Sivrioğlu , David Dale Anadolu Türk Mutfağında Bir Macera tarafından kaleme alınan Somer Sivrioğlu , David Dale Anadolu Türk Mutfağında Bir Macera isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Somer Sivrioğlu , David Dale Anadolu Türk Mutfağında Bir Macera PDF Oku

Somer Sivrioğlu , David Dale «Anadolu Türk Mutfağında Bir Macera» pdf indirYazar(lar) Somer Sivrioğlu , David Dale
Kategori(ler) Edebiyat
Yıl 2019
Sayfa 360

Anadolu Türk Mutfağında Bir Macera kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

“Türk halkı iyi yemek yeme tutkusuna sahiptir. Kahvaltı yaparken akşam yemeğini planlar.”

Anadolu, Türk mutfak kültürünün, Osmanlı İmparatorluğu’nun büyük ziyafetlerinden İstanbul’un baharatlı atıştırmalıklarının olduğu sokak tezgâhlarına, Doğu’nun destansı kahvaltılarından Ege kıyılarının deniz ürünleriyle yapılmış mezelerine uzanan 140 geleneksel ve modern tarifle, Türk şef Somer Sivrioğlu ve mutfak uzmanı David Dale’in açıklamaları ve yeniden tasarlamaları ile zengin görsel örnekler eşliğinde keşfidir. Ardında ritüeller, mitler, hicivler ve halkın birikimi yatan 3.000 yıllık Anadolu mutfağı ve modern Türk konukseverliğinin kahramanları görülmektedirılıyor. Anadolu, güzel tarif fotoğraflarının yanında İstanbul ve Türkiye’deki özel ve seçkin yerlerin çekimlerini içinde yer alıyor.


Somer Sivrioğlu , David Dale Anadolu Türk Mutfağında Bir Macera kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Somer Sivrioğlu , David Dale Anadolu Türk Mutfağında Bir Macera ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.