Sonsuzluğun Sonu PDF Oku

26.03.2024
47
Sonsuzluğun Sonu PDF Oku

Sonsuzluğun Sonu PDF oku, PDF kitap depomuzda, Isaac Asimov tarafından kaleme alınan Sonsuzluğun Sonu isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. Alperen Keleş dilinde ve TÜRKÇE ebatında basılan ayrıca  04.11.2020 sayfadan oluşan Sonsuzluğun Sonu kitabı The End of Eternity olarak yayınlanmıştır.  Sonsuzluğun Sonu kitabını Yosun Erdemli numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Sonsuzluğun Sonu PDF Oku.

Sonsuzluğun Sonu PDF Oku

“Sonsuzluğun Sonu” bir bilimkurgu dehasının kaleminden, her sayfasında meraklandıran, enteresan dönüşlerle okuyucunun nefesini kesen unutulmaz bir klasik. Zamana, Sonsuzluğa ve Gerçekliğine ilişkin sarsıcı bir arayış: Sonsuzluğun sınırlarında, zamanın kıyılarında bir aşk ve kurtuluş öyküsü.
Bilimkurgunun kurucusu sayılan Asimov aşılamamış kavrayışı ve kurgularıyla dünya edebiyatını ve bilimini büyülemeye devam ediyor. Sonsuzluğun Sonu, aşkın zamanlar aşan gücünün öyküsü.
 
“Asimov’un en etkili eseri. Bir bilimkurgu başyapıtı.” Locus

“Bu zaman yolculuğu öyküsü edebiyat çevrelerince Asimov’un en dahiyane eseri olarak kabul ediliyor.” Entertainment Weekly
“Modern bilimkurgunun en sarsıcı başarılarından birisi. ” The Times.
“Aşılamayacak kadar iyi fikirlerle dolu … olağanüstü.” Damon Knight
‘Hala yaşayan büyük bir hayal gücünün ürünü.” Daily Telegraph
“Sonsuzluğu dolaylı bir yoldan keşfettik. Önce Gerçekliklerin hesabını geliştirdik ve kendi Gerçekliğimizi test ettik. Çok ufak bir olasılığın sonucu olan bir Gerçeklikte yaşadığımızı bulunca hayrete düştük.”
“Ne yazık ki, Galakside yalnız değiliz. Başka gezegenleri olan yıldızlar var, biliyorsun. Hatta başka zekâlar. En azından bizim Galaksimizde insandan daha eski olan yok, ama insanoğlunun Dünya’da kaldığı 125.000 Yüzyıl boyunca daha genç zekâlar bizim düzeyimize geldiler, hatta bizi geçtiler. Yıldızlararası seyahati geliştirip, Galaksiyi sömürgeleştirdiler.”
 

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama