Sultan Şimşek «40 Hikaye ile Arapça PDF Oku»

31.01.2024
41
Sultan Şimşek «40 Hikaye ile Arapça PDF Oku»

Sultan Şimşek 40 Hikaye ile Arapça PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Sultan Şimşek 40 Hikaye ile Arapça tarafından kaleme alınan Sultan Şimşek 40 Hikaye ile Arapça isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Sultan Şimşek 40 Hikaye ile Arapça PDF Oku

Sultan Şimşek «40 Hikaye ile Arapça» pdf indirYazar(lar) Sultan Şimşek
Kategori(ler) Eğitim
Yıl 2015
Sayfa 324

40 Hikaye ile Arapça kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Kitapta bulunan kırk öğretici hikâye ünlü Arap Halk hikâyelerinden müteşekkil. Bu hikâyeler mevcut halleriyle derlenmiş ve orta düzeydeki öğrencilere hitap etmek üzere üzerlerinde bir miktar sadeleştirme yapılmıştır.

Kitap Arapça öğretimine yönelik birden fazla yayın çalışmasının yapıldığı şu günlerde dört temel dil becerisinden birisi olan okuma öğretimini desteklemek üzere hazırlanmıştır. Öğrenci merkezli öğretim metoduna uygun olarak hazırlanmış hikâyeler, içerdiği alıştırmalar ve uygulamalar ile orta düzeydeki Arapça öğrencilerinin zevkle okuyup anlayabileceği niteliktedir. Kitabın arkasında bulunan ve metinde geçen sözcükleri ve deyimleri şerheden Arapça – Arapça sözlük kitabın kullanımını kolaylaştırmaktadır.


Sultan Şimşek 40 Hikaye ile Arapça kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Sultan Şimşek 40 Hikaye ile Arapça ücretsiz PDF E-kitap indir

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.