Tanıtım Bülteni «Astroloji 101 PDF Oku»

31.01.2024
43
Tanıtım Bülteni «Astroloji 101 PDF Oku»

Tanıtım Bülteni Astroloji 101 PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Tanıtım Bülteni Astroloji 101 tarafından kaleme alınan Tanıtım Bülteni Astroloji 101 isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Tanıtım Bülteni Astroloji 101 PDF Oku

Tanıtım Bülteni «Astroloji 101» pdf indirYazar(lar) Tanıtım Bülteni
Kategori(ler) Bilim
Yıl 2022
Sayfa 264

OKU KITAP INDIR

Astroloji 101 kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Astroloji rehberleri, Zodyak’ın mistik harikalarını evler, açılar, düğümlerle alakalı sıkıcı detaylara boğarak karmaşıklaştırır. Batlamyus bile böyle bir şeyi kabul edemez! İşte bu yüzden Astroloji 101 sıkıcı ve uzun açıklamalar yerine, yıldızların ve gezegenlerin hareketlerimizi nasıl etkilediğini pratik bilgilerle öğretirken ilgimizi her daim canlı tutuyor.
Dört element ve on iki evden astrolojik kişilik türlerine, astrolojiyle alakalı her şeyi içinde barındıran bu elkitabı, yüzlerce burç yorumunu, bilgilendirici tabloları ve görselleri, ünlü astrologların hikâyelerini sizlere keyifli bir dille sunuyor.
İster Merkür gerilemesinin sizi nasıl etkilediğini öğrenmeyi, ister burcunuz ile ilgili daha fazla bilgi edinmeyi amaçlayın, bütün sorularınızın cevabı Astroloji 101’de; hatta farkında olmadan yanıtını aradığınız soruların bile…


Tanıtım Bülteni Astroloji 101 kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Tanıtım Bülteni Astroloji 101 ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Tanıtım Bülteni Astroloji 101 online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama