Tavuk Bacaklı Ev PDF oku indir

23.02.2024
37
Tavuk Bacaklı Ev PDF oku indir

Tavuk Bacaklı Ev PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Sophie Anderson tarafından kaleme alınan Tavuk Bacaklı Ev isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 08.05.2023 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786050847369 sayfadan oluşan Tavuk Bacaklı Ev kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Tavuk Bacaklı Ev kitabını Ömer Anlatan numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Tavuk Bacaklı Ev PDF Oku.

Tavuk Bacaklı Ev PDF Oku

“Klasik bir masalın güzel, cesur ve bir hayli etkili yeniden anlatımı…”
-Thomas Taylor, Çok Satan Malamander’in Yazarı
 
Marinka’nın tek istediği bir arkadaş ama büyükannesi bir yaga, yani ölülere klavuzluk eden bir koruyucuyken bu imkânsız. Üstelik bu görevi gizli tutmak için dünyayı dolaşan tavuk bacaklı bir evde yaşıyor. İşin kötüsü, Marinka bir yaga olmak için eğitiliyor. Bu da şu anlama geliyor: Hayatında okula, eğlenceye ve yaşayan arkadaşlara yer yok.
Marinka gerçek bir arkadaş edinme şansını bulduğında, tüm kaideleri çiğner ve bunun yıkıcı sonuçlarıyla baş başa kalır. Çok sevdiği büyükannesi gizemli bir biçimde ortadan kaybolunca onu bulmak Marinka’dan başkasının görevi değildir. Bu, başka dünyalarda tehlikeli yolculuklar yapmak manasına gelse bile…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.