Toltek Farkındalığı Zamanın Ötesinde Bir Yaşam PDF indir

27.10.2023
70
Toltek Farkındalığı  Zamanın Ötesinde Bir Yaşam PDF indir

Toltek Farkındalığı Zamanın Ötesinde Bir Yaşam PDF indir, PDF kitap depomuzda, Lena Benvenuto tarafından kaleme alınan Toltek Farkındalığı Zamanın Ötesinde Bir Yaşam isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatında basılan ayrıca  238 sayfadan oluşan Toltek Farkındalığı Zamanın Ötesinde Bir Yaşam kitabı Karton Kapak olarak yayınlanmıştır.  Toltek Farkındalığı Zamanın Ötesinde Bir Yaşam kitabını 9786254251726 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Toltek Farkındalığı Zamanın Ötesinde Bir Yaşam PDF Oku.

Toltek Farkındalığı Zamanın Ötesinde Bir Yaşam PDF indir

Toltek bilgeliği, Meksika’nın antik Toltek medeniyetine dayanan bir öğreti sistemidir. Tol tekler, özellikle sanat ve ruhaniyet hususunda yüksek derecede beceriye sahip oldukları kabul gören bir halktır. Lakin Toltek bilgeliği, yalnızca bir medeniyet yahut tarihî fenomen olarak değil, bunun yanı sıra evrensel ruhani ve etik ilkeleri öğreten bir öğreti olarak da kabul edilir.
Bu bilgelik sisteminin temel amacı, bireyin kendi gerçek doğasını keşfetmesi ve bir “rüya sanatçısı” olmasıdır; yani kendi gerçekliğini yaratma kabiliyetine sahip olmasıdır. Toltek bilgeliği, kişisel özgürlüğe, içsel huzura ve anlam dolu bir yaşama ulaşmada klavuzluk eder.

Toltek Farkındalığı Zamanın Ötesinde Bir Yaşam Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.