Tüm Hayaller Veresiye PDF oku indir

23.02.2024
36
Tüm Hayaller Veresiye PDF oku indir

Tüm Hayaller Veresiye PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Filiz Ünal tarafından kaleme alınan Tüm Hayaller Veresiye isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786254125348 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Tüm Hayaller Veresiye kitabı 66 olarak yayınlanmıştır.  Tüm Hayaller Veresiye kitabını 11.10.2021 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Tüm Hayaller Veresiye PDF Oku.

Tüm Hayaller Veresiye PDF Oku

Bazı zaman bir sevinç, arada bir bir özlem, arada bir bir korku, arada bir bir üzüntü, arada bir de bir heyecan yerleşir damağınla dilin arasına. Oradan kalbine giden damarları sarar ve içine kum taneleri dolar nefes borundan. İnip çıktıkça göğsün, ufak ufak oynaşırlar içeride, acıtarak öte yandan canını. Tam o zamanlarda, kalemin gölgesi düşer kâğıda ve mısralar üfler alnındaki teri. Yorgunluk dökülür yüreğinden. Kelime kelime dinlenirsin yazdıkça.

Burada okuyacağınız her şiir, kendi hikâyesine akan bir suydu benim içimde. Her okuyana başka bir anlam katması dileğiyle…

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.