Unutmadan PDF oku indir

08.02.2024
76
Unutmadan PDF oku indir

Unutmadan PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Mehmet Bilal Dede tarafından kaleme alınan Unutmadan isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052652534 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Unutmadan kitabı 200 olarak yayınlanmıştır.  Unutmadan kitabını 23.11.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Unutmadan PDF Oku.

Unutmadan PDF Oku

Üçüncü Tekil Şahıs, Adresinde Bulunamadı, Üvey, Béla / Osmanlı’da Bir Vampir ve Günah / Osmanlı’da Bir Vampir adlı eserleriyle tanınan Mehmet Bilal Dede, yeni romanı Unutmadan’da ülkenin karanlık günlerinde hayatları kesişen ve aynı karanlığın ayrı düşürdüğü iki “yoldaş”ın, Fırat ve Yılmaz’ın kırk yılı aşan ezberdışı yolculuğunu içten bir dille anlatıyor.
 
Unutmadan söylenmeye, unutmadan yazılmaya mahkûm bir hikâye. Unutmadan…
 
“Meydanlar, kalabalıklar ve çalınan gençlik. Köprüden denize salınan oltalar ve izi sürülen geçmiş. Karanlık duvarlar, yırtık afişler. Biranın içinde oynaşarak sıra sıra kaybolan baloncuklar. Beyaz mendil, siyah tabanca. Sokak lambası, asfalta vuran zayıf ışık, iki bedenin birleşip ayrılan gölgeleri. Zihinsel tutku ve aklın dehlizleri. Ve eller… Uzanan, değemeyen, titreyen eller. Cıs! Duran zaman, duran eller, sessizlik ve kalp atışı, sessizlik ve kalp atışı…”
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.