Unutulmuş Bir Kahraman (Ciltli) PDF Oku

25.03.2024
22
Unutulmuş Bir Kahraman (Ciltli) PDF Oku

Unutulmuş Bir Kahraman (Ciltli) PDF oku, PDF kitap depomuzda, Vanessa Len tarafından kaleme alınan Unutulmuş Bir Kahraman (Ciltli) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 21.02.2024 dilinde ve Ciltli ebatında basılan ayrıca  9786256411944 sayfadan oluşan Unutulmuş Bir Kahraman (Ciltli) kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Unutulmuş Bir Kahraman (Ciltli) kitabını Gizem Toy numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Unutulmuş Bir Kahraman (Ciltli) PDF Oku.

Unutulmuş Bir Kahraman (Ciltli) PDF Oku

VANESSA LEN’İN NEFES KESEN CANAVARLAR ÜÇLEMESİ’NİN İKİNCİ KİTABINDA SIRLARLA DOLU GEÇMİŞİN GELECEĞİ NASIL ETKİLEDİĞİNİ GÖRECEĞİZ!
 
Joan başına gelen onca şeye rağmen imkânsızı başarmıştı. Zaman çizelgesini sıfırlayarak ailesini kurtarmış ve kahraman Nick’i yok etmişti. Lakin bu başarının korkunç bir bedeli vardı. Yaşananları yalnızca o hatırlıyordu. Arkadaşlığını güçlükle kazandığı ve kısa sürede onun için yaşamının mühim bir parçası hâline gelen Aaron artık onu öldürmeye çalışan bir düşmandı. Sevdiği çocuk Nick’se Joan’ın adını bile hatırlamayan bir yabancıya dönüşmüştü. Daha büyük ve daha tehlikeli bir düşmanın dışarıda kol gezdiğini bilen tek kişi Joan’dı. Ölümcül bir saldırı Joan’ı canavarlar dünyasına dönmeye zorladığında, genç kız kendini peşlerine düşen Aaron’dan kaçarken bulacaktı. Aşk, aile ve bedeli ağır seçimler arasında kalan Joan, ölümcül bir düşmanla yüzleşmek ve zaman çizelgesini kurtarmak için ne yapıp edip eski müttefiklerini yeniden bir araya getirmenin bir yolunu bulmak zorundaydı.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.