Vampir Lordu ile Düello PDF Oku

05.05.2024
33
Vampir Lordu ile Düello PDF Oku

Vampir Lordu ile Düello PDF oku, PDF kitap depomuzda, Elise Kova Onat Özyılmaz tarafından kaleme alınan Vampir Lordu ile Düello isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256826151 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Vampir Lordu ile Düello kitabı 544 olarak yayınlanmıştır.  Vampir Lordu ile Düello kitabını 02.05.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Vampir Lordu ile Düello PDF Oku.

Vampir Lordu ile Düello PDF Oku

KANLI AY GECESİNDE
VAMPİR LORDU ÖLMELİYDİ
 
Avcı Mezrası’nın Demirci Bakire’si olarak bilinen Floriane, vampir avcılarına kuşandırdığı silahlar ve topluluğunu korumak için gösterdiği çabayla Baş Avcı’ya ve topluluğuna sadık bir hizmetkâr olduğunu ispatlamıştı.
 
Ta ki Kanlı Ay gecesine kadar. Ta ki kardeşi, Vampir Lordu Ruvan’ın ellerinde ölene kadar. Kanlı Ay gecesi, artık Floriane için yalnızca bir efsaneden ibaret değildi. O gece, her ne pahasına olursa olsun ailesini ve evini savunmak zorundaydı.
 
Floriane, Vampir Lordu Ruvan ile yüz yüze geldiğinde bunun ölümle sonuçlanabilecek bir savaş olduğunu biliyordu; ama Ruvan’ın istediği ölüm değildi. Vampir Lordu, Floriane’i istiyordu.
 
Demirci Bakire, Vampir Lordu’nun karşısında kan yemini etmek zorundaydı. Artık en büyük düşmanına zihniyle ve bedeniyle bağlıydı. Ama Ruvan’ın derinliklerinde sakladığı sırlar, Floriane’in bunca süredir savaştığı vampirler ile ilgiliki her şeyi sorgulamasına neden olmuştu. Vampirler kana susamış canavarlar mıydı, yoksa lanetin mahkûmu olan gururlu bir halk mı?
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.