Velespit PDF oku indir

23.02.2024
65
Velespit PDF oku indir

Velespit PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, H. Elçibey Temel tarafından kaleme alınan Velespit isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786054262861 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Velespit kitabı 428 olarak yayınlanmıştır.  Velespit kitabını 26.06.2020 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Velespit PDF Oku.

Velespit PDF Oku

Bu eserde, akşamları ılık esen rüzgârın baharlı rahatlatıcılığını hissederken, yerine göre gerilecek ve bilinmez ama yaşanacak olan olağanüstü bir senfoninin içine dalacak; göğün mavi, dalların yeşil, suların berrak olduğunu görecek ama akıl ve düşüncenin terazisinde tartıya vuramayacaksınız.
Çünkü Velespit romanının her bölümünde ve dahi her kişiliğinde hayat içindeki yaşamların ruhlarına tül tül inerken karanlıklar, kimi kimin yahut kimlerin avutulduğunu bilmeden gülümserken güneş; umutların şafak vaktinde düşünceler gebe kalıyor.

Netice olarak, bu kitapta; soluyor sanılan yaşamlar çiçek olup açıyor, en göz alıcı renkleriyle… Zira sırlar ve işaretler net olarak ruhların bedenlerine gizlenmiş Aşk ve Gurur ve Entrika olgusu baştan son cümlesine değin ince düşüncesin, ince zevkin ürünü olarak kaleme alınmış güzel bir eser.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.