Winston Groom «Forrest Gump PDF Oku»

08.02.2024
35
Winston Groom «Forrest Gump PDF Oku»

Winston Groom Forrest Gump PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Winston Groom Forrest Gump tarafından kaleme alınan Winston Groom Forrest Gump isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Winston Groom Forrest Gump PDF Oku

Winston Groom «Forrest Gump» pdf indirYazar(lar) Winston Groom
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 252

Forrest Gump kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Sevecen ve bu harika, gülünç hikayenin anlayışlı kahramanı Forrest Gump: ” Aptal olmak öyle kolay bir şey değildir, ama en azından ben can sıkıcı bir hayat sürmüyorum…” der. Alabama Üniversitesi’nin futbol takımına yazılır ve bir yıldız olur. Bu, onun için yalnızca bir başlangıçtır. Okul sınavlarında başarısız olunca, Vietnam’a “Savaş Kahraman”ı olmaya gider, Dünyü çapında bir ping pong oyuncusu, güreşçi ve iş aleminde mühim bir kimse olur. Lyndon Johnson ile savaşın izlerini karşı karşıya geldirır. Richard Nixon ile ilgiliki gerçekleri görür… Gerçek aşkı bulduğunu sandığı sırada bu sevginin iniş ve çıkışları arasında ıstırap çeker… Şimdi, Forrest Gump her şeyi anlatıyor ve topkı bir delmifişek gibi Amerikan topraklarında tam otuz senedir oradan oraya sıçrıyor…


Winston Groom Forrest Gump kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Winston Groom Forrest Gump ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.