Yakındaki Portreler PDF Oku

29.03.2024
26
Yakındaki Portreler PDF Oku

Yakındaki Portreler PDF oku, PDF kitap depomuzda, Cansu Işık tarafından kaleme alınan Yakındaki Portreler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786256864184 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yakındaki Portreler kitabı 108 olarak yayınlanmıştır.  Yakındaki Portreler kitabını 10.08.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yakındaki Portreler PDF Oku.

Yakındaki Portreler PDF Oku

Bu eserde, piyanonun tuşlarına ellerini sakince ve kararlıca dokunduran Poyraz’ı, şüpheyi hisseden ve altıncı his denen duyguya sonsuz kere inanan İnci’yi, çalışma odasında unutulan, tırmalamayı seven, arsız mı arsız hizmetkar Mevkibeleri, İnci’nin anneannesi Gül Hanım’ı, doğum hikayelerini sentezlemeyi ve iyi bir şiir okuyucusu olan Dr. Deniz Bey’i, cennetin kayıp düşlerine karışan Eylül’ü ve hikayedeki diğer karakterleri okuyacaksınız.
Antik Yunan’da mitolojik söylemlerde güçlerle savaş halindeki insanlık; kargaşanın, olumsuzlukların, güzelliklerin-çirkinliklerin; açlık, kıtlık ve bitmeyen savaşların içinden kendimizden önceki hikâyeyi anlamak için, evreni kavramadaki bambaşka “göz” olarak sayılıyordu. Evrendeki bu bakış, çağdaş insanlığın iyi olasılıkları içindir. Aşkın, tutkunun, yeniden doğumun olabilecek olduğu bestenin hikayesidir.
CANSU IŞIK
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.