Yankılar Senfonisi / St. Mary’s Günlükleri PDF Oku

19.03.2024
36
Yankılar Senfonisi / St. Mary’s Günlükleri PDF Oku

Yankılar Senfonisi / St. Mary’s Günlükleri PDF oku, PDF kitap depomuzda, Jodi Taylor tarafından kaleme alınan Yankılar Senfonisi / St. Mary’s Günlükleri isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 11.12.2023 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9789758474615 sayfadan oluşan Yankılar Senfonisi / St. Mary’s Günlükleri kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Yankılar Senfonisi / St. Mary’s Günlükleri kitabını Gözde Acar numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yankılar Senfonisi / St. Mary’s Günlükleri PDF Oku.

Yankılar Senfonisi / St. Mary’s Günlükleri PDF Oku

Zamanın Sırlarını Yeniden Keşfedin!
 
Jodi Taylor, St. Mary’s Günlükleri serisinin yaratıcı gücü, “Biri Biter Diğeri Başlar”ın heyecanla beklenen devam kitabında sizi zamanın içinde bir serüvene çıkarıyor.
 
Bu heyecan dolu macerada St. Mary’nin Enstitüsü’ne geri gelin. Burada tarih yalnızca okunmuyor bunun yanı sıra yaşanıyor da. Victoria Dönemi Londrasının sisli sokaklarında Max ve olağanüstü ekibiyle birlikte Karındeşen Jack’in sırrıni çözmek için adım atın. Lakin unutmayın, beklenmedik gölgeleri aydınlatırken daha karanlık bir şeyi de uyandıracaksınız. Canterbury Katedrali kendi sırlarını kendine saklarken ekip, Başpiskopos Thomas Becket’in şok edici cinayetinin tanığı olacak. Geçmişin yankıları tehlike dolu bir biçimde yankılanacak. St. Mary’s Enstitüsü’nü ve tarihin kendisini tehdit eden bir düşmanın peşine düşeceksiniz. Her şeyi yeniden yazmaya kararlı, önüne geçilemez bir düşman bu.
 
St. Mary’s Günlükleri serisinin ikinci kitabı Yankılar Senfonisi, tarihî maceraların en heyecanlı anlarını sunuyor. Kazalar ve keşifler iç içe geçiyor. Jodi Taylor’ın mizahı ve eşsiz anlatım kabiliyeti, sizi ilk sayfadan son sayfaya kadar etkisi altına alacak. Eğer dodolarla çay içmek, tarihsel hadiseleri yakında zamandan gözlemlemek ve tarihin içinde gülmek istiyorsanız bu kitap tam size göre.
Çekinmeyin! St. Mary’s’in tarihçileriyle asla sıkılmazsınız çünkü tarih her daim oynamak için hazırdır.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.