Yanlış Adam PDF oku indir

23.02.2024
39
Yanlış Adam PDF oku indir

Yanlış Adam PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Umut Çalışan tarafından kaleme alınan Yanlış Adam isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052307076 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yanlış Adam kitabı 277 olarak yayınlanmıştır.  Yanlış Adam kitabını 23.12.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yanlış Adam PDF Oku.

Yanlış Adam PDF Oku

“Kaç yıl oldu bilmiyorum. Geçmişimdeki her güzel anı, eski bir kurşun yarasıymış gibi hatırladıkça canımı yakıyor. Ne kadar çok anı, o kadar çok acı. İstiyorum ki, çürümüş bir ağaç dalı gibi suya yaslanan ruhum, nehrin sularına kapılsın, adını bilmediğim, adımın bilinmediği bir yerde kıyıya vurayım; bu ıslak hiçlikte kaybolayım.
Derken birileri çıkıyor ve bu masum hayalimi elimden almak için var güçleriyle saldırıyorlar. Öyle garipler ki hiçbirine kurşun işlemiyor, yorulmuyor, hastalanmıyor, ölmüyorlar.
Bu dünyanın ötesinde, insanüstü bir güçle, durup dinlenmeden beni öldürmek için geliyorlar.
Hiç şaşırmıyorum nedense; şimdiye kadar verdiği her şeyi çok görüp elimden geri alan ilahi kudret, sefil bir gölge gibi silinip gitmeme izin verecek değil ya.
Ama bu sefer durum farklı. Ölüm denen düşmanı çoktan yendim ben. Kaçıp kurtulmayı değil, kalıp beklemeyi seçtim.
Büyük ödüllü sorunun, tek ama yanlış cevabıyım; ben ‘Yanlış Adam’ım.
Haydi gel!”
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.