Yaralı PDF oku indir

07.02.2024
57
Yaralı PDF oku indir

Yaralı PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Kahraman Tazeoğlu tarafından kaleme alınan Yaralı isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786052691786 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yaralı kitabı 336 olarak yayınlanmıştır.  Yaralı kitabını 14.09.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yaralı PDF Oku.

Yaralı PDF Oku

Artık hatırlanmaya değecek kadar bile kalmadın. Seni unutmak hakkım! Unutkan bir diğerideğilimdir ama sen bende hatırlanacak hiçbir şey bırakmadın. Benim unutulmuşum olmak bile güzeldir, bil. Aşk mı? Aramızda kaldı; içimizde değil…
Yanlış aşkta doğru aranmaz. Ama yine de oku istiyorum. Cümlelerimde gizlenmiş duygudan ne anladığını benim nasıl yazdığım değil, senin nasıl okuduğun belirler.
“Kör müydü gözlerin, nasıl göremedin” diye sordular senden sonra. Kör değildim. Ve yaşamımda en fazla iki kere parlamıştı gözlerim. Birincisi seni ilk gördüğüm, ikincisi giderken ardından baktığım gün. İlkinde aşkın ışığından, ikincisinde gözyaşlarımdan… O iki anın arasındaysa hep kapalıydı gözlerim. Aşkına inandığımdan.
Kör değildim, yalnızca güvenmiştim!
Not: Bugün seni düşünmeden yaşayabilmeyi başardığım ilk gün. Hadi topla seni benden. Kalbim seni uğurluyor. Al bu yara sende kalsın. Artık beni acıtmıyor. Şiirleri ve romanlarıyla kalplerinize dokunan Kahraman Tazeoğlu, “Yaralı” ile sizi yine duygusal bir yolculuğa davet ediyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.