Yaz Gecesi PDF oku indir

12.02.2024
33
Yaz Gecesi PDF oku indir

Yaz Gecesi PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Çağla Fulya tarafından kaleme alınan Yaz Gecesi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257394758 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yaz Gecesi kitabı 334 olarak yayınlanmıştır.  Yaz Gecesi kitabını 23.10.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yaz Gecesi PDF Oku.

Yaz Gecesi PDF Oku

Bu hikâye, ne yazık ki çiçekler ve kalplerden ibaret değil. Bu hikâye, çiçekler ve dikenlerle çevrili.
Vücudu kadar ruhu da yaralarla dolu olan Efran, seneler sonra o korkunç yerden kurtulup geri döndüğünde artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Yokluğunda dönmeye devam eden dünya, Efran’ı dünde bırakmıştır. Bir zamanlar ölümün eşiğinden çekip aldığı ufak kız ise artık genç bir kadındır ve Efran’ın tüm ezberlerini bozmaya kararlıdır.
Havin, kaybettiği her şeyle biraz daha eksilse de hayata iyi tarafından bakmayı başarmıştır. Efran’ın geri dönüşüyle seneler sonra kaybettiği bir çok şey ona geri verilmiş gibidir fakat ne var ki bu mutlu kavuşma, arkadaşlıklarının güçlenmesine yetmemiş, görmezden gelinen ve hatta varlığından bile bihaber oldukları bir çok yasak duyguyu tetiklemiştir.
Aşk ve yasak olan şeylerle çevrili bir dokunuş kaç acıya iyi gelebilir?
Ruhu yaralarla dolu olsa da çığlık atmayacak kadar cesur olanlara…
Romantizm türünde kuşağının en iyi yazarlarından birisi olan Çağla Fulya, yeni romanında önlenemez bir tutkunun aşka dönüşünü konu alıyor. Üşümenin sıcak hissi, sözcükleri aşan duyguları titretirken Yaz Gecesi, derinliğin sınırlarına kendi çizgilerini çiziyor.  (Agâh Ensar Can)
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.