Yedi Adımda Temel Matematik Video Konu Anlatımlı Video Çözümlü Soru Bankası PDF indir

27.10.2023
94
Yedi Adımda Temel Matematik Video Konu Anlatımlı Video Çözümlü Soru Bankası PDF indir

Yedi Adımda Temel Matematik Video Konu Anlatımlı Video Çözümlü Soru Bankası PDF indir, PDF kitap depomuzda, Mehmet Bilge Yıldız tarafından kaleme alınan Yedi Adımda Temel Matematik Video Konu Anlatımlı Video Çözümlü Soru Bankası isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. TÜRKÇE dilinde ve 21.5 x 27.5 cm ebatında basılan ayrıca  264 sayfadan oluşan Yedi Adımda Temel Matematik Video Konu Anlatımlı Video Çözümlü Soru Bankası kitabı Karton Kapak olarak yayınlanmıştır.  Yedi Adımda Temel Matematik Video Konu Anlatımlı Video Çözümlü Soru Bankası kitabını 9786254311963 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yedi Adımda Temel Matematik Video Konu Anlatımlı Video Çözümlü Soru Bankası PDF Oku.

Yedi Adımda Temel Matematik Video Konu Anlatımlı Video Çözümlü Soru Bankası PDF indir

Uzun süredir hayalimde olan, ‘‘Bir fırsat olsa da yapabilsek!’’ dediğim projeyi nihayet şartlar ve zamanın uygun olduğu ilk fırsatta hayata geçirdim.
Bir matematik öğretmeninin meslek yaşamı boyunca en fazla karşı karşıya geldiğı soruların cevabı olacak nitelikte bir kitap hazırladık.
Sınavlara bir araya getirilenlar yahut temelden başlamak isteyenlerin öğretmenlerine sorduğu iki temel soru mevcuttur:
Birinci soru ‘‘Temelim yok, nasıl başlamalıyım ve hangi kaynağı almalıyım?’’ İkinci soru ise ‘‘İşlem hatası yapıyorum, ne yapmalıyım?’’ Bu kaynak tam da bu sorularınızın cevabı olacak nitelikte bir kaynaktır.
Türkiye’de konsepti ilk olan bu kitapta video konu anlatım bölümünü akıllı tahta üzerinden sınıf ortamında anlattım ve soru çözümlerini ise grafik tabletten adeta ders işliyormuş gibi çözümledim.
Kitaba çalışırken mutlaka kitabın tanıtım videosunu kitabın kapağındaki karekodu okutarak, Yediiklim Yayıncılık YouTube kanalında aratarak yahut @mehmetbilge_yildiz Instagram hesabımdan izleyiniz.
‘‘Herkes matematik öğrenecek!’

Yedi Adımda Temel Matematik Video Konu Anlatımlı Video Çözümlü Soru Bankası Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.