Yedi Diyar Geçidi PDF oku indir

23.02.2024
62
Yedi Diyar Geçidi PDF oku indir

Yedi Diyar Geçidi PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Samantha-ellen Bound tarafından kaleme alınan Yedi Diyar Geçidi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 08.08.2023 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786050847833 sayfadan oluşan Yedi Diyar Geçidi kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Yedi Diyar Geçidi kitabını Mehir Kalmış numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yedi Diyar Geçidi PDF Oku.

Yedi Diyar Geçidi PDF Oku

Celeste şuana dekki en kötü yazını geçirir. Çünkü ebeveynleri bir yolculuğa çıkarken can sıkıcı ufak kız kardeşi Esme’yi Celeste’e emanet eder. Yılın en sıcak gününde, büyükannesinin sıkıcı evinin verandasında dondurma yerken tüm yazını değiştirecek beklenmedik bir olay gerçekleşir: Kuzenleri Ferdinand gökyüzünden yere düşer.
 
Celeste, çılgın kuzeninin uçan otobüsüne binip Yedi Diyar Geçidi’ne yolculuk etmekten başka bir şansı olmadığını fark ettiğinde sonsuz ihtimallerle dolu bir macera başlar. Yedi Diyar Geçidi, Dünya’dan erişilemeyen boyutlara açılan geçitlerin olduğu; devler, büyücüler, periler, denizkızları gibi fantastik yaratıklarla dolu bir evren. Lakin Celeste, bir geçidin arkasında karanlık işlerin döndüğünü öğrendiğinde evrenin ve kuzeninin tehlikede olduğunu anlar. Kuzenini, evlerini ve hatta tüm diğer boyutları kurtarmak için Celeste’in cesaretini toplayıp kendini keşfetmesi gerek. 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.