Yeni Nesil Anne PDF oku indir

12.02.2024
36
Yeni Nesil  Anne PDF oku indir

Yeni Nesil Anne PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, İdil Hazan Kohen tarafından kaleme alınan Yeni Nesil Anne isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786053048879 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yeni Nesil Anne kitabı 264 olarak yayınlanmıştır.  Yeni Nesil Anne kitabını 30.10.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yeni Nesil Anne PDF Oku.

Yeni Nesil Anne PDF Oku

Yeni Nesil Anne, İdil Hazan Kohen’in kaleminden, yaşamının en büyük sürpriziyle gelecek planlarını yeniden yapan, modern, matrak ve büyük konuşan bir anne adayının kahkahalar vadeden zorlu yolculuğu… 
Kim duasına, evrenine, aurasına dilek yerleştirecekse benden söylemesi, terminiyle girin dileğinizi. Ne dilediğine dikkat et derler ya, ne zaman için dilediğine dikkat etmek lazımmış meğer. 
Adım Aybüke. Üniversiteyi bitiren her yeni mezun gibi dünyanın tarihini değiştireceğime inanıyordum ama müzayede koordinatörü olarak kariyer basamakları yerine hastane basamaklarını tırmanmak çıktı şansıma. Elimde gidiş dönüş bir bilet, kariyerime dönmek veya doktora gitmek arasında gidip geliyorum. 
Yeni kimliğim, karnım kadar bi hayli hızlı şekillenemediği için karmaşık duygular içindeyim. Annemin kızı, eşimin karısı, işimin demirbaşı ve şimdi kızımın annesi… Kat kat giyindiğim, hangisi bol, hangisi dar geliyor bakmadan kuşandığım onca kimlik altında üzerime tam oturmayacak diye en fazla endişelendiğim galiba bu sonuncusu. 
Herkesin boy göstermek için birbiriyle yarıştığı şu dünya çapında en göstermeye hazır mıyım?
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.