Yıkımın Dokunuşu PDF indir

27.10.2023
94
Yıkımın Dokunuşu PDF indir

Yıkımın Dokunuşu PDF indir, PDF kitap depomuzda, Scarlett St. Clair tarafından kaleme alınan Yıkımın Dokunuşu isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786253660642 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yıkımın Dokunuşu kitabı 448 olarak yayınlanmıştır.  Yıkımın Dokunuşu kitabını 11.09.2023 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yıkımın Dokunuşu PDF Oku.

Yıkımın Dokunuşu PDF indir

“BENİM İÇİN SAVAŞMAYACAĞINI MI SÖYLÜYORSUN?” HADES İÇ GEÇİRİP PARMAĞINI TANRIÇANIN YANAĞINDA GEZDİRDİ. “SEVGİLİM, SENİN İÇİN BU DÜNYAYI YAKARDIM.”
 
Hades’le ilişkisi yaşandıktan hemen sonra peşlerini bırakmayan medya fırtınası, Persephone’nin normal olan yaşamını altüst etmeye başlamıştı. Üstelik Bahar Tanrıçası kimliği de ifşa olma tehdidi altındaydı.
 
Ölüler Tanrısı Hades’in ise omuzlarında geçmişin korkunç bir yükü vardı ve herkes Persephone’yi ondan uzaklaştırmak için bu geçmişi ortaya sermeye çok hevesliydi.
 
Dehşet veren bir trajedi Persephone’nin kalbini paramparça ettiğinde ve yardım için Hades’e gitmesine rağmen Ölüler Tanrısı onu reddettiğinde, işler daha da kötüye gidecekti. Çaresiz kalan Persephone ipleri kendi eline alıp ciddi sonuçları olan pazarlıklara girişmek üzereydi.
 
Hem Hades’in hiç bilmediği bir yanıyla hem de ezici bir kayıpla yüzleşen Persephone, gerçekten Hades’in kraliçesi olup olamayacağını merak etmeye başlamıştı.

Yıkımın Dokunuşu Kitap Özeti

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.