Yılan ve Gecenin Kanatları (Karton Kapak) PDF Oku

05.05.2024
43
Yılan ve Gecenin Kanatları (Karton Kapak) PDF Oku

Yılan ve Gecenin Kanatları (Karton Kapak) PDF oku, PDF kitap depomuzda, Carissa Broadbent tarafından kaleme alınan Yılan ve Gecenin Kanatları (Karton Kapak) isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 03.05.2024 dilinde ve 512 ebatında basılan ayrıca  The Serpent and the Wings of Night sayfadan oluşan Yılan ve Gecenin Kanatları (Karton Kapak) kitabı 9786253661441 olarak yayınlanmıştır.  Yılan ve Gecenin Kanatları (Karton Kapak) kitabını İdil Berfin Akın numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yılan ve Gecenin Kanatları (Karton Kapak) PDF Oku.

Yılan ve Gecenin Kanatları (Karton Kapak) PDF Oku

GECEDOĞAN DÜETİ 1
Gecedoğan vampir kralının evlatlık insan kızı Oraya, onu öldürmek için dizayn edilmiş bir dünya çapındaki yerini zorla kazanmak zorundaydı. Avdan daha fazlası olmak için tek şansı, bizzat ölüm tanrıçasının gerçekleştirdiği tanınmış bir turnuva olan Kejari’ye katılmaktı.
Lakin üç vampir hanesinin en acımasız savaşçıları arasındayken kazanmak kolay değildi. Oraya, hayatta kalabilmek için gizemli bir rakiple ittifak yapmak zorunda kalmıştı.
 
Raihn acımasız bir vampir ve becerikli bir katildi, ayrıca Oraya’nın babasının tahtının düşmanıydı. Lakin Oraya’yı en fazla korkutan şey, adama enteresan bir biçimde kapıldığını hissetmesiydi.
 
Ama Kejari’de merhamete yer yoktu. Gece Hanesi için ulaşan savaş, Oraya’nın evine dair bildiğini sandığı her şeyi yerle bir ediyordu. Raihn onu herkesten daha iyi anlıyor olsa bile, hiçbir şeyin aşktan daha ölümcül olmadığı bir krallıkta aralarında filizlenen duygular Oraya’nın sonu olabilirdi.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.