Yitik Karanlık PDF Oku

19.03.2024
33
Yitik Karanlık PDF Oku

Yitik Karanlık PDF oku, PDF kitap depomuzda, Yusuf Şölen tarafından kaleme alınan Yitik Karanlık isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786253910136 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yitik Karanlık kitabı 156 olarak yayınlanmıştır.  Yitik Karanlık kitabını 18.03.2024 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yitik Karanlık PDF Oku.

Yitik Karanlık PDF Oku

YİTİK KARANLIK
BİR HASAN SABBAH HİKÂYESİ

Öndersizliğin ulu önderidir Hasan Sabah. Ona koşulsuz itaatle bağlı Haşhaşi fedaileri, sahte cennetin hikâyesi. Epey hareketli, bi hayli fazla hüzünlü, gülünç, polisiye bir hikâye…

“Bu yıl geçen senedan daha iyi olacak. Bir önceki yıldan da daha iyi olacak haliyle.” Kendimizi böyle avutmaz mıyız? Her yılın bir önceki yıldan daha iyi olma düşüncesi ve ardındanki hüsran sebebiyle bütün güzel olan huylarımız değişmez mi? Bu endişe hep yakınımızdadır ama yine de hiçbir yerde değildir. O kadar yakınımızdadır ki içimiz daralır ve nutkumuz tutulur ama yine de hiçbir yerde değildir.

İnsan ne ister? Bir yere ulaşmak. Başlangıçta dünyanın en tepesinde durur. Nereye gitmek istediğini görür, hayaller kurar. Yola çıkar. Yol boyunca ilerler. Zifiri karanlıklardan geçer, dipsiz bataklıkların arasında debelenip durur. Sonra hayalleri için bir ömür daha gerektiğinin kanısına varır. Çünkü geçen ömür hep umut içinde, hep aramak içinde geçmiştir. Peki, insan nasıl başa döner? Yola çıktığı yere, en başa gitmesi gerekir. Çünkü insanın aradığı yanıt en başından beri başladığı yerdedir.

PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.