Yok Eden Ateş / Bağlılık 2. Kitap PDF Oku

29.03.2024
31
Yok Eden Ateş / Bağlılık 2. Kitap PDF Oku

Yok Eden Ateş / Bağlılık 2. Kitap PDF oku, PDF kitap depomuzda, John Scalzi tarafından kaleme alınan Yok Eden Ateş / Bağlılık 2. Kitap isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 19.07.2023 dilinde ve 344 ebatında basılan ayrıca  The Consuming Fire sayfadan oluşan Yok Eden Ateş / Bağlılık 2. Kitap kitabı 9786052652039 olarak yayınlanmıştır.  Yok Eden Ateş / Bağlılık 2. Kitap kitabını Sevda Deniz Karali numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yok Eden Ateş / Bağlılık 2. Kitap PDF Oku.

Yok Eden Ateş / Bağlılık 2. Kitap PDF Oku

Bağlılık serisi, ikinci kitabı Yok Eden Ateş’le devam ediyor.
 
Akım keşfedilene kadar ışık hızından daha bi hayli hızlı yolculuk etmek, fizik kaidelerina göre olabilecek değildi. Akım’dan sonra ise insanlık onu tercih ederek birbirlerine milyonlarca ışık yılı uzaklıktaki farklı yıldız sistemlerine yerleşmeye başladı ve artık bin yıllık olan imparatorlukları Bağlılık’ı kurdu. İmparatorluğun ayakta kalabilmesi için de bağlantıyı sağlayan Akım nehirleri şarttı; bu sayede hem birbirlerine ihtiyaç duyuyor, hem sistemlerarası savaş engelleniyor hem de imparatorun tek güç sahibi olarak kalması sağlanıyordu.
 
Lakin Akım nehirleri yok olmak üzereydi ve imparatorluk çöküşün eşiğindeydi. Varlıklarını sürdürebilmek için yıldızlararası seyahate ihtiyaç duyan gezegenlerdeki insan yaşamı artık tehlike altındaydı. Dahası yıkımın vereceği zararı azaltmak için elinden geleni yapan İmparator Grayland öte yandan da imparatorluğun güce susamış soylularıyla mücadele etmek zorundaydı. Bunun bunun yanında ulaşan savaş yalnızca uzay gemilerinde veya savaş meydanlarında değil, bunun yanı sıra saray koridorlarında da patlak verecekti. İnsanlık, kendi yaktığı ateşin tadına bakacaktı.
 
“John Scalzi çağımızın en fazla eğlendiren bilimkurgu yazarı.” Joe Hill
 
“Serinin ikinci kitabı, okurların ilgisini daha da çekecek.” Publishers Weekly
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.