Yol İşaretleri PDF oku indir

24.02.2024
30
Yol İşaretleri PDF oku indir

Yol İşaretleri PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Roger Zelazny tarafından kaleme alınan Yol İşaretleri isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 30.11.2023 dilinde ve 208 ebatında basılan ayrıca  Roadmarks sayfadan oluşan Yol İşaretleri kitabı 9786052652640 olarak yayınlanmıştır.  Yol İşaretleri kitabını Taylan Taftaf numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yol İşaretleri PDF Oku.

Yol İşaretleri PDF Oku

“Bu kitabın konsepti müthiş. Tüm tarih boyunca ve hatta alternatif zaman çizgilerine uzanan, sürekli olarak büyüyen, sürekli olarak değişen, nasıl bulacağınızı bilirseniz sizi her yere götürecek bir yol.” –George R. R. Martin
 
“YOL, ZAMAN BOYUNCA İLERLİYOR. GEÇMİŞ ZAMAN. GELECEK ZAMAN. GEÇMİŞTE YAŞANMIŞ OLABİLECEK ZAMAN.”
 
Roger Zelazny, farklı mitolojileri bilimkurgu romanlarına uyarlamasıyla birden fazla yazarın yalnızca hayal edebildiği bir şeyi alışkanlık hâline getirmiş eşsiz bir yazar. Yol İşaretleri ise kısmen fantastik öğeler içeren deneysel bir bilimkurgu romanı.
 
Red Dorakeen, kendisinin de bir başkasının da hatırlayamayacağı kadar uzun süredir Yol’daydı. Çok uzun zaman önce yaşlı bir adam olarak Yol’da yürümüştü. Şimdi ise çok daha gençti. Mavi renkli hurda Dodge pikabıyla antik dönem Maraton’unda istilacı Perslerle savaşan Yunanlara silah taşıyor, yolda Hitler’le ve de Sade’la tartışmalara giriyor, zamanda bir ileri bir geri durmaksızın yolculuk ediyordu.
 
Şimdiyse biri Red’i öldürmek için on girişimin düzenleneceğine dair Yol’u yöneten yasalara göre resmi bir beyanda bulunmuştu. Gizli düşmanı, (çok tehlikeli bir keşişten bir Tiranozor’a kadar uzanan değişiklikte, insan yahut diğer türlerde) suikastçılar tutmak için geçmişi ve geleceği tarıyordu. Red’in peşini bırakmayacaklardı, Yol onu nereye götürürse götürsün.
 
Yol İşaretleri, zamanlar arası bir kendini keşif yolculuğu.
 
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.