Yol PDF oku indir

23.02.2024
72
Yol PDF oku indir

Yol PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Cormac McCarthy tarafından kaleme alınan Yol isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 09.03.2022 dilinde ve 200 ebatında basılan ayrıca  The Road sayfadan oluşan Yol kitabı 9786053759324 olarak yayınlanmıştır.  Yol kitabını Sevin Okyay numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yol PDF Oku.

Yol PDF Oku

Modern Amerikan edebiyatının en mühim yazarlarından birisi olan, çok fazla Herman Melville ve William Faulkner gibi ustalarla kıyaslanan Cormac McCarthy kariyeri boyunca Güney gotiği, Western ve postapokaliptik türlerde verdiği birbirinden başarılı eserlerle Pulitzer, National Book, National Book Critics Circle ve MacArthur Fellowship gibi ödüllerin sahibi oldu. 2009 senesinde sinemaveya bir araya getirilen Pulitzer ödüllü Yol, kıyamet sonrası edebiyatının en mühim emsallarinden.
 
Bir baba ve oğlu yanıp kül olmuş Amerika topraklarında sonu asla gelmeyecekmiş gibi görünen bir yolculuğa çıkar. Niyetleri orada onları bir şeylerin bilave edip beklemediğini dahi bilmedikleri sahile ulaşmaktır. Rüzgârda uçuşan kurşuni küller her yeri ele geçirmiştir. Bu yıkım sonrası yolculukta kendilerini savunabilecekleri bir tabanca, yağmaladıkları yemekler ve birbirleri dışında hiçbir şeyleri yoktur.
 
Hiçbir umudun kalmadığı bir gelecekte bir baba ile oğulun hayatta kalmak için verdiği mücadeleyi anlatan Yol nihai yıkım, umutsuz azim ve bunlara rağmen kaybolmayan şefkatin anlatıldığı bir şaheser.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.