Yusuf Akçura «Aylak Adam PDF Oku»

08.02.2024
32
Yusuf Akçura «Aylak Adam PDF Oku»

Yusuf Akçura Aylak Adam PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Yusuf Akçura Aylak Adam tarafından kaleme alınan Yusuf Akçura Aylak Adam isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Yusuf Akçura Aylak Adam PDF Oku

Yusuf Akçura «Aylak Adam» pdf indirYazar(lar) Yusuf Akçura
Kategori(ler) Roman
Yıl 2019
Sayfa 192

OKU KITAP INDIR

Aylak Adam kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Düşünüyordu: “Çağımızda geçmiş yüzsenelerın bilmediği, kısa ömürlü bir yaratık yaşıyor. Sinemadan çıkmış insan. Gördüğü film ona bir şeyler yapmış. Salt çıkarını düşünen kişi değil. İnsanlarla barışık. Onun büyük işler yapacağı umulur. Ama beş-on dakikada ölüyor.
Yusuf Atılgan’ın Aylak Adam’ı, yayına girdiği günden bu yana edebiyatımızın en bi hayli beğeni alan, üzerinde en fazla tartışılan romanlarından biri oldu. Roman, 60’lı senelerın başında bizimle birlikte tüm dünya çapında da konuşulmaya başlanan kentli aylak aydın bireyi konu alıyordu. Bugün artık çağdaş klasiklerimiz arasında bulunan Aylak Adam’ın dikkat çektiği entelektüel sorunlar güncelliğini koruyor. Yeni kuşaklar için, yeni baskısıyla Can Yayınları’nda.


Yusuf Akçura Aylak Adam kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Yusuf Akçura Aylak Adam ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Yusuf Akçura Aylak Adam online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.