Zamanı Gelince PDF oku indir

12.02.2024
29
Zamanı Gelince PDF oku indir

Zamanı Gelince PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Ender İmrek tarafından kaleme alınan Zamanı Gelince isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786257392181 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Zamanı Gelince kitabı 372 olarak yayınlanmıştır.  Zamanı Gelince kitabını 23.09.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Zamanı Gelince PDF Oku.

Zamanı Gelince PDF Oku

Zamanı Gelince, ömrünü devrime adayanların ‘içeride’ yarattıkları dışarıveyair bir roman.
Yarınlara dair bitmeyen bir kavganın önsözü. Tam da bundan dolayı dört duvar arasına sıkıştırılan devrimcilerin göğün uçsuz bucaksız sonsuzluğuna uzanan ellerini bulacak okur, romanın bütününde.
Bir kuş çavlanına ket vurulamayacağına tanıklık edecek bir kez daha. Bir dönemin mücadele bayrakları yüksekte dalgalanan metal fabrikasının öncü işçileri hücrelerde, hapishane ranzalannda dünü sorgulamakta, geleceği konuşmaktadır. İşçilerin kavgasında yenilgiler mevcuttur, içinde büyük dersler yaratarak yengiyi hazırlayan. Derin darbeler alınsa da dirençle ve inançla, yaralanna basarak ayağa kalkan her yürek, sosyalizme çıkan yolu yeniden yaratır her koşulda.
Yakın tarihimizin devrimci hareketine içeriden bir bakış sunan Ender İmrek, hem dönemin koşullarını hem de sosyalist birikimin doğasını görünür kılıyor bu romanıyla. Yalın, duru ve akıcı anlatımını eylem merkezli bir anlatıyla temellendirirken çatışma unsuru belirgin, heyecan düzeyi yerinde ve içeriği estetize edilmiş bir yetkinliğe ulaşmayı başarıyor.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.