Zia Dünyayı Siliyor PDF oku indir

23.02.2024
197
Zia Dünyayı Siliyor PDF oku indir

Zia Dünyayı Siliyor PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Bree Barton tarafından kaleme alınan Zia Dünyayı Siliyor isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 10.01.2024 dilinde ve Karton Kapak ebatında basılan ayrıca  9786259892788 sayfadan oluşan Zia Dünyayı Siliyor kitabı TÜRKÇE olarak yayınlanmıştır.  Zia Dünyayı Siliyor kitabını Esma Fethiye Güçlü numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Zia Dünyayı Siliyor PDF Oku.

Zia Dünyayı Siliyor PDF Oku

Zia, hislerini tanımlayan müthiş kelimeyi bulamazsa, o kelimeyi kendisi yaratıyor!

Çatı katında her zaman enteresan şeyler barındıran anneannesinin sözlüğünü keşfeden Zia, bu sözlüğün gücünün farkında değil. Anneannesinin bu sözlüğü herkesten saklamasının nedeni, sözlükten çıkarılan sözcüklerin yaşamımızdan da çıkıyor olması!
 
Liseye yeni başlayan Zia, hem kendisinin hem de sevdiklerinin karşı karşıya geldiğı zorlukları görünce, sözlükten bazı sözcükleri çıkarmaya karar veriyor. Bunun her şeyi düzelteceğini zanneden Zia, aslında nasıl bir kaosa yol açtığının ise farkında değil. Korkuyu, acıyı, hüznü dünya çapından silmek, Zia’nın yaşamını kolaylaştırmak yerine her şeyi daha karmaşık hâle getiriyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.