Zülfü Livaneli «Huzursuzluk PDF Oku»

08.02.2024
30
Zülfü Livaneli «Huzursuzluk PDF Oku»

Zülfü Livaneli Huzursuzluk PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Zülfü Livaneli Huzursuzluk tarafından kaleme alınan Zülfü Livaneli Huzursuzluk isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Zülfü Livaneli Huzursuzluk PDF Oku

Zülfü Livaneli «Huzursuzluk» pdf indirYazar(lar) Zülfü Livaneli
Kategori(ler) Roman
Yıl 2018
Sayfa 160

OKU KITAP INDIR

Huzursuzluk kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

İstanbul’un kargaşası içinde sıradan bir yaşam süren İbrahim, çocukluk arkadaşı Hüseyin’in ölüm haberi üzerine dünyaya geldiğu kadim kent Mardin’e gider. Onun, önce sevdaya sonra ölüme yazılmış, Mardin’de başlayıp Amerika’da sona ermiş yaşamını araştırmaya koyulur. Böylelikle âdeta bir girdabın içine çekilir, tutkuyla ve hırsla gizemli bir kadının peşine düşer.

Harese nedir, bilir misin? Develerin çölde çok sevdiği bir diken var. Deve dikeni yedikçe ağzı kanar. Tuzlu kanın tadı dikeninkiyle karışınca bu, devenin daha çok hoşuna gider. Kanadıkça yer, bir türlü kendi kanına doyamaz… Ortadoğu’nun âdeti budur, tarih boyunca birbirini öldürür ama aslında kendini öldürdüğünü anlamaz. Kendi kanının tadından sarhoş olur.

Mardinli Hüseyin ile IŞİD zulmünü misliyle yaşamış Ezidi kızı Meleknaz’ın ve kelamın çocuklarının hikâyesi… Livaneli okuru, sevda ile acının iç içe geçtiği bir Ortadoğu gerçeğiyle buluşturuyor.


Zülfü Livaneli Huzursuzluk kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Zülfü Livaneli Huzursuzluk ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Zülfü Livaneli Huzursuzluk online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.