Zülfü Livaneli «Kardeşimin Hikayesi PDF Oku»

08.02.2024
31
Zülfü Livaneli «Kardeşimin Hikayesi PDF Oku»

Zülfü Livaneli Kardeşimin Hikayesi PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Zülfü Livaneli Kardeşimin Hikayesi tarafından kaleme alınan Zülfü Livaneli Kardeşimin Hikayesi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Zülfü Livaneli Kardeşimin Hikayesi PDF Oku

Zülfü Livaneli «Kardeşimin Hikayesi» pdf indirYazar(lar) Zülfü Livaneli
Kategori(ler) Roman
Yıl 2016
Sayfa 330

OKU KITAP INDIR

Kardeşimin Hikayesi kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Serenad fırtınasından sonra Livaneli’den nefes kesen bir roman…

Sakin bir balıkçı köyünde genç bir kadının cinayete kurban gitmesiyle başlar her şey. Dünyadan elini eteğini çekmiş emekli inşaat mühendisiyle genç, güzel ve meraklı gazeteci kızın tanışmasına da bu cinayet vesile olur. Kurguyla gerçeğin karıştığı, duyguların en karanlık, en kuytu bölgelerine girildiği hikâye, daha doğrusu hikâye içinde hikâye de böylece başlar. Modern bir Binbir Gece Masalı’nın kapıları aralanır. Lakin bu kez Şehrazad erkektir.

Kardeşimin Hikâyesi aşkın mutlulukta ulaşılacak son nokta olduğuna inananları bir kez daha düşünmeye davet eden, aşka, aşkın karmaşıklığına ve tehlikelerine dair nefes kesen bir roman. Her sayfada yeni bir gerçekliği keşfedecek, kuşku ile kesinliğin sınırlarında dolaşacaksınız.

Mantıksız gibi geliyor ama o sabah uyandığımda enteresan bir haber alacağımı biliyordum. Karadeniz’in lacivert dalgalarıyla baş başa kalmış olan bu ıssız köyde geçen her gün birbirinin aynısı olduğu için burada bireylerin heyecanla konuşacağı olaylara pek sık rastlanmazdı. O günün de ötekiler gibi usulca akıp gitmesi gerekirdi ama galiba başka şeyler olacaktı. O mahmur sabah saatleri civarında bir cinayet haberi alacağımı bilmiyordum tabi ki ama bir haber gelecekti. Daha yataktan çıkmamıştım, gözlerim kapalıydı, arkalarında fosforlu çizgiler bıra


Zülfü Livaneli Kardeşimin Hikayesi kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Zülfü Livaneli Kardeşimin Hikayesi ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Zülfü Livaneli Kardeşimin Hikayesi online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.