Zülfü Livaneli «Son Ada PDF Oku»

08.02.2024
18
Zülfü Livaneli «Son Ada PDF Oku»

Zülfü Livaneli Son Ada PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Zülfü Livaneli Son Ada tarafından kaleme alınan Zülfü Livaneli Son Ada isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Zülfü Livaneli Son Ada PDF Oku

Zülfü Livaneli «Son Ada» pdf indirYazar(lar) Zülfü Livaneli
Kategori(ler) Roman
Yıl 2020
Sayfa 168

OKU KITAP INDIR

Son Ada kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Son Ada… Martılar, yasemin kokuları, çam ormanları, renk renk balıklar ve mutlu insanlarla dolu anakaraya uzak bir sığınak. En kaliteli korunan sır, yeryüzünün gizli cenneti.
Bu son insani köşe, son sığınak nasıl kaybedildi? Geri kazanmak olabilecek mü?
Ünlü edebiyatçı Zülfü Livaneli’nin en politik romanı olan Son Ada, ismini bilmediğimiz bir adada yine ismini bilmediğimiz bireylerin ve bir diktatörün ekseninde yaşananları anlatıyor. Livaneli, Türkiye’den ve dünya çapından tüm okurların aşina olduğu “diktatörlük” gerçeğine alegorik bir anlatımla gözleri üstüne topluyor.
Türk edebiyatının mihenk taşlarından Yaşar Kemal’in Önsöz’de bulunan kelimeleriyle: “Zülfü bu romanda olağanüstü ölçüler, olanaklar yaratmış. Her şey birbirine uyuyor. Edebiyatta görkemli bir söz mevcuttur, büyük kapıdan girmek. Bu, büyük bir eserin yazarı demek. Zülfü büyük kapıdan bu romanıyla girmiştir.”
2009 Orhan Kemal Roman Armağanı’na layık görülen ve birden fazla dile çevrilip dünya çapında okunan Son Ada, Gezi direnişçilerini selamlayan yenilenmiş finaliyle tekrar okur karşısına çıkıyor.


Zülfü Livaneli Son Ada kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Zülfü Livaneli Son Ada ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Zülfü Livaneli Son Ada online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.