4 Enişte 1 Cenaze PDF oku indir

08.02.2024
26
4 Enişte 1 Cenaze PDF oku indir

4 Enişte 1 Cenaze PDF oku indir, PDF kitap depomuzda, Duygu Yazıcıoğlu tarafından kaleme alınan 4 Enişte 1 Cenaze isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786056785948 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan 4 Enişte 1 Cenaze kitabı 160 olarak yayınlanmıştır.  4 Enişte 1 Cenaze kitabını 08.10.2018 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. 4 Enişte 1 Cenaze PDF Oku.

4 Enişte 1 Cenaze PDF Oku

“Ben Yartu Tanak, ailemle birlikte Dünya isimli gezegenin 41. Kuzey paraleli ve 28. Doğu meridyeninde bulunan İstanbul şehrinde dünyaya geldim. Dedem, annem, teyzelerim, eniştelerim ve aile dostlarımızın hemen hemen hepsi ise benden seneler evvel, Asya kıtasının 40. Kuzey paraleli ve 37. Doğu meridyeninde varlığını sürdüren Ordu şehrinde dünyaya gelmişlerdi. Bu paralel ve meridyenler, ülkemizde, kütüğümüzün neresi olduğu hayati önem taşıdığından, yaşamımın akışında dünyaya geldiğum yerden daha etkili olacaktı.”
Deadlinea yetişeceksin, müşteriden revize alacaksın, dur bunlar yetmez ne kadar yoğun olursan ol İnstegram’a havalı fotoğraf yükleyeceksin, heştegçokmugüzelizki, özel tasarım kahveler içeceksin, sakın şaşırma menümüzde Türk kahvesi yoktur. Türk dizisi izlemek yasak olmasa da ay çok banal, Netflix izleyeceksin, yüksek belli kot pantolon giyeceksin, ikinci el dükkânından aldığın rengarenk gömleği içine sokacaksın. Araya İngilizce sözcükler serpiştirdiğin cümlelerle müşterini etkileyeceksin, pek tabii zorlu processlerden geçeceksin. İşte sana Ajans İnsanı. Yirmi altı yaşındaki Yartu Tanak, tam da böyle bir Ajans İnsanı’ydı. Ama yaşamın onun için bir araya getirdiği birtakım sürprizler vardı. Eniştesigiller yoldaydı, onlara geliyordu. Hatta sanırım gelmişlerdi. Kapı çalıyordu.
 
Duygu Yazıcıoğlu’nun kaleminden 4 Enişte 1 Cenaze hayata, Ajans İnsanları’na ve eniştelere dair çıkarımlarıyla okurlarını kahkahaya boğacak…
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.