Adil Yıldırım «50 Maddede İlişkiler PDF Oku»

03.02.2024
48
Adil Yıldırım «50 Maddede İlişkiler PDF Oku»

Adil Yıldırım 50 Maddede İlişkiler PDF Oku, PDF kitap depomuzda, Adil Yıldırım 50 Maddede İlişkiler tarafından kaleme alınan Adil Yıldırım 50 Maddede İlişkiler isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık.

Adil Yıldırım 50 Maddede İlişkiler PDF Oku

Adil Yıldırım «50 Maddede İlişkiler» pdf indirYazar(lar) Adil Yıldırım
Kategori(ler) Psikoloji
Yıl 2020
Sayfa 232

OKU KITAP INDIR

50 Maddede İlişkiler kitabı için yayına giren açıklama ve basıl bülteni

Kadınlar için erkekleri anlama rehberi İlişkide mutluluk arıyor fakat bulamıyor musunuz? Aşkı deliler gibi yaşamak isterken mutsuzluktan ve öfkeden deliye mi dönüyorsunuz? Partnerinizin ne dediğini anlamaya çalışırken tükendiğinizi mi hissediyorsunuz?
O halde bu kitap siz değerli okurlarımız için. Adil Yıldırım, 50 Maddede İlişkiler’de partnerinizle doğru bir iletişim kurmanın ve mutlu bir ilişkinin sırrını açıklıyor. Erkekler ile kadınlar duygu ve düşünce dünyaları yönünden ne gibi değişikliklar gösterir; hangi erkeklerle ciddi ilişki aklınıza getirebilirsiniz, hangilerinden koşar adım kaçmanız gerekir; erkeklerin kelimeleri ve davranışları kadınlara neler anlatır, kadınlar ne anlar; erkeklerin kadınlara ve ilişkiye bakış açısı nasıldır; gerçek aşkı bulduğunuzu nasıl anlarsınız… Kadın-erkek ilişkilerine dair bu ve bunun gibi birden fazla sorunun cevabı bu kitapta.
50 Maddede İlişkiler ilişki koçu Adil Yıldırım’ın kaleme aldığı, ruh eşini bir gün bulacağına inanan ve inancını asla kaybetmeyen tüm papatyalar için etkili bir rehber.


Adil Yıldırım 50 Maddede İlişkiler kitabını PDFdeposu.net sitemizden ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir yahut online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) yahut iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne ile ilgili olduğunu daha iyi anlamanıza yol gösterecektır. Özet ve bir araya getirdiğimız kitap ile ilgili ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Adil Yıldırım 50 Maddede İlişkiler ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Adil Yıldırım 50 Maddede İlişkiler online kitap pdf türkçe oku

Publish PDF flipbooks online
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Gaziantep Oto Kiralama
Gaziantep Havalimanı Transfer
Gaziantep Oto Kiralama