Ahmet Ferdi – Bir Kış Gecesi PDF Oku

29.03.2024
19
Ahmet Ferdi – Bir Kış Gecesi PDF Oku

Ahmet Ferdi – Bir Kış Gecesi PDF oku, PDF kitap depomuzda, Suat Derviş tarafından kaleme alınan Ahmet Ferdi – Bir Kış Gecesi isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786053757108 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Ahmet Ferdi – Bir Kış Gecesi kitabı 176 olarak yayınlanmıştır.  Ahmet Ferdi – Bir Kış Gecesi kitabını 15.09.2017 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Ahmet Ferdi – Bir Kış Gecesi PDF Oku.

Ahmet Ferdi – Bir Kış Gecesi PDF Oku

Kavuşamayan âşıklardan geleneksel aileye, mezarından kalkıp gelenlerden ölü gibi yaşayanlara uzanan çok sesli, çok renkli öyküleri kulağımıza fısıldıyor Suat Derviş. Bağırmadan, acele etmeden anlattıkları arada bir korkudan tüylerimizi ürpertirken arada bir heyecanlı bir oyunun içine çekiyor.
 
Dinamik ama sakin anlatımıyla kendine özgü bir dil yaratan öncü yazar Derviş’in on üç öyküden oluşan kitabı 1923 Osmanlı Türkçesi basımından sonra ilk kez Latin alfabesiyle Türkçede okurla buluşuyor
 
“Onu nasıl sevdiğimi, neden sevdiğimi öğrenmek mi istiyorsun!.. Sana uzun uzadıya, o zamanki hislerimi tahlil etmeden, yalnız şunu söyleyeceğim. O güzeldi… Ben de, sanatkârdım. O yeni ve genç, ben yıpranmış ve yaşlıdım…”
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.