Yüreğin Üşümesin PDF Oku

29.03.2024
20
Yüreğin Üşümesin PDF Oku

Yüreğin Üşümesin PDF oku, PDF kitap depomuzda, Hatice Şahin tarafından kaleme alınan Yüreğin Üşümesin isimli kitabı siz değerli okurlarımız için hazırladık. 9786258042528 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatında basılan ayrıca  TÜRKÇE sayfadan oluşan Yüreğin Üşümesin kitabı 144 olarak yayınlanmıştır.  Yüreğin Üşümesin kitabını 25.08.2022 numarası ile orijinalliğini sorgulayabilirsiniz. Yüreğin Üşümesin PDF Oku.

Yüreğin Üşümesin PDF Oku

Bu kitabı elinizde tutuyor ve bu dizeleri okuyorsanız uzun bir yolculuğa çıkmaya hazırsınız demektir.Tıpkı eski zaman Aşıkları, ozanları, şairleri gibi.
Tarihe derin izler düşeceğine canı gönülden inandığım, aradan asırlar geçse bile şiirleri, türküleri dilden dile dolaşacak olan kıymetli şairimiz Hatice Şahin hanımı ikinci kitabı olan YÜREĞİN ÜŞÜMESİN’i Türk edebiyatına kazandırdığı için tebrik ediyoruz.
İnanıyoruz ki siz kıymetli okuyucularımız da bu kitapta kendinizden bir parça bulacak ve “ adeta bu Şiir benim için yazılmış” diyeceksiniz Çıkmış olduğunuz şiir yolculuğunda, yolun sonuna geldiğinizde “ keşke hiç bitmeseydi” diyeceğiniz bir kitaptır.
PDF Kitap indir
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.